Svatby

.

Svatba je velice důležitá životní událost ve Vašem životě. A jak už to tak bývá, ke každé svatbě patří i svatební dortík. B-cake Vám zaručí jedinečný svatební dortík, který bude vytvořen přesně podle Vašich přání. Zaručujeme Vám kvalitu, preciznost a osobitý styl. Ke svatebnímu dortíku pečeme i sladký bar, který obsahuje plno krásných dortíku, které dovedou Váš svatební den k dokonalosti.

Jak na to?

Pokud plánujete svatbu, napište mi anebo zavolejte. Jestli bude Váš termín volný, spolu dohodneme osobní schůzku i s ochutnávkou. Sedneme si, probereme spolu každý detail a Váš svatební den vyšperkujeme do posledního puntíku. Každá dorta je individuální, tedy spolu probereme velikost dortu, příchutě, design, zdobení, ať je Vaše dortička tou pomyslnou sladkou tečkou na konec. Během schůzky Vám také určím cenu dortu. Ceny se pohybují od 100-150 Kč na osobu. Pro lepší orientaci, menší 3 patrový dort u nás vychází od 4 500 Kč a více.

Jen nezapomínejte, že svatební sezóna je u nás nejvytíženější část roku a termíny máme i rok dopředu zarezervované, tedy neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve

Mezi naše svatební služby také patří dovoz dortu a ostatních cukrovinek až přímo na místo Vaší svatby. V současné době si bereme 10 Kč / km.

IMG_1476_
IMG_1472_
IMG_1511_

K originálnímu svatebnímu dortu také patří jedinečné mini dezerty jak chutí, tak designem. Zde se můžete kouknout a inspirovat, co vše už jsme napekly a vytvořily.  O nabídku s cenami mě prosím kontaktujte na email. Kombinace příchutí a zdobení bychom spolu dohodli na osobní schůzce, aby vše ladilo do Vámi určeného stylu. Všechny mini dezerty jsou zdobeny čerstvým ovocem, jedlými květy, ořechy atd. Na Váš sladký bar Vám ráda zapůjčím stojany, podnosy, etažéry, skleničky, talíře, vázičky atd. Jen nezapomínejte, že čím dříve si moji výbavu rezervujete, tím máte větší šanci, že výbava bude ještě volná.

Cena je na poptání - 

 Svatební menu je individální a složené dle Vašeho přání

Máte dotaz nebo objednávku? Napište nám.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

________________________________________________________________© B-cake 2020________________________________________________________________